MIJN BIBLIOTHEEK

een bezoek aan de bieb is de moeite waard

Lezen 12+

De C-boeken in de bibliotheek zijn speciaal bedoeld voor kinderen van 12 jaar en ouder. In de centrale bibliotheek staan deze boeken in een aparte kast. In de andere vestigingen vind je ze samen met de B-boeken (lezen 9+) in de kast. 

 

Lezen 15+ 

Sommige kinderen zitten net tussen de kinderenboeken en de volwassen boeken in. De kinderboeken zijn te kinderachtig, maar de boeken voor volwassenen zijn net niet interessant genoeg. Voor deze kinderen hebben wij vanaf december 2010 een speciale 15+ afdeling gecreerd: de Young Adult boeken.

Geinteresseerd in Young Adult? Kijk ook eens op de Young Adult-blog.

 

GAMEN

In de Centrale Bibliotheek en in de Kersenboogerd is een speciale hoek ingericht voor kinderen om te gamen.  Kinderen kunnen daar gratis gamen, alleen, met vrienden, of met hun ouders. We beschikken over Playstation 3 en Wii, met verschillende spellen erbij. 

   

 

Er zijn wel wat spelregels voor de kinderen
Ze moeten hun bibliotheekpas meenemen. (Nog geen lid? Dat is gratis tot 18 jaar!)
Het is mogelijk om iedere dag een ander spel te spelen. Om over de materialen te kunnen beschikken die ze nodig hebben voor het spelen, leveren de kinderen hun schoenen of mobiele telefoon in. 

 En dan…gamen maar!